רשתות לחלונות

ייצור והתקנת רשתות נגד יתושים לכל סוגי חלונות

0542225544- סרגיי

רשתות לחלונות

על מנת ליהנות מאיכות חיים כדאי מאוד להתקין בבית רשתות לחלונות. הרשתות לחלונות הן חשובות מאוד מכיוון שהן מספקות לכם הגנה מושלמת מאחד המטרדים הגדולים של הקיץ הישראלי – היתושים. הרשתות אינן מאפשרות ליתושים המטרידים להיכנס לביתכם וכך אתם יכולים ליהנות מקיץ ללא עקיצות וללא הזמזומים באוזניים כאשר אתם שוכבים במיטה. אל תזלזלו ברשתות לחלונות מכיוון שהיתושים הם לא רק מטרד אלא בעייה של ממש; לא רק שהעקיצות מטרידות, היתושים עלולים להיות נשאים של מחלות כמו קדחת הנילוס המערבי ואחרות. חלקן של המחלות עשויות להיות קטלניות ולכן אסור לזלזל באיום זה. מה גם שניתן לשים לו סוף בקלי קלות באמצעות התקנת רשתות לחלונות אשר יתנו פתרון.

רשתות לחלונות יאפשרו לכם להשתמש בחלון ללא הפרעה. כאשר הן מותקנות נכון ניתן לפתוח ולסגור את החלון ואת התריסים ללא הפרעה וליהנות מתוספת ההגנה. תוכלו להמשיך להשתמש בתריסים כרגיל ולשלוט גם על כמות האור החודרת לביתכם. הרשת תאפשר זרימה חופשית של אוויר וכניסה של אור, פשוט בלי יתושים.

סוגי רשתות לחלונות

ישנם סוגים שונים של רשתות לחלונות אשר ניתן להתקין בביתכם,דבר אשר משפיע גם על העלויות. אלו יכולות להיות רשתות אלומיניום סטנדרטיות, אך לעתים יש צורך ברשתות עבות יותר כאשר בבית ישנן חיות מחמד אשר עלולות להגיע אל הרשת ולגרום לה נזק. כמו כן ישנן אפשרויות התקנה שונות אשר גם כן משפיעות על העלויות של התקנת רשתות לחלונות. למשל אלו יכולות להיות רשתות קבועות המקובעות במקום ואינן ניתנות להזזה. זוהי ההתקנה הפשוטה ביותר של רשתות לחלונות ולכן היא גם הזולה ביותר. התקנות מורכבות יותר הן של רשתות ההזה ואפילו רשתות גלילה הנחשבות ליקרות ביותר. התקנה של רשתות שכאלו, במידה ואין הכנה בחלון שלכם הופכת את ההתקנה למורכבת ויקרה יותר. לכן כדאי להזמין מתקין רשתות לחלונות המתמחה בעבודות אלומיניום על מנת לבדוק את החלון או הדלת ולראות מהן האפשרויות, בהתאם לכך תקבלו את הצעת המחיר.

תיקון רשתות לחלונות

לפעמים מותקנות בבית רשתות אך יש צורך בתיקון רשתות לחלון. יתכן שהרשתות נקרעו ויש בהן חורים אשר מאפשרים ליתושים להיכנס פנימה, דבר אשר יכול לקרות לאורך זמן ובעיקר כאשר ישנו שימוש ברשתות מאיכות נמוכה. יתכן גם שישנה בעיה בהזזה או בגלילה של הרשתות. במקרים שכאלו יש להזמין תיקון רשתות לחלונות אשר יפתור לכם את הבעיה ויאפשר לכם לחזור לחיות חיים ללא יתושים. שימו לב שבחודשי הקיץ, כאשר עונת היתושים בשיאה, כולם מתעוררים ומזמינים התקנת רשתות לחלונות או תיקון של רשתות נגד יתושים. אבל אל תחכו לרגע הזה שבו היתושים תוקפים. אם יש לכם בעיה ברשתות או שאין לכם רשתות ואתם חסרי הגנה, הזמינו כבר עכשיו בחודשי החורף התקנת רשתות וכך תגיעו לקיץ מוכנים.

במידה ואתם נזקקים לשירותי התקנת רשתות לחלונות או תיקון של רשתות נגד יתושים, הזמינו את סרגיי שלקובי, מומחה בעבודות אלומיניום איכותיות ומתן פתרונות של רשתות לחלונות.